• פרו אקטיבי

מהו ברקו ?

ברקו (BARCO) הינה יצרנית גדולה מאוד למקרנים דיגטאליים מקצועיים במיוחד. ניתן לומר שחברת ברקו הינה חלוצה בתחום המקרנים וכיום הינה המובילה בייצור מקרני High End לקולנוע איכותי אמיתי.

חברת ברקו התפרסמה בזכות פיתוח טכנולוגיית התלת קרן לפני כ- 15 שנים. בתקופה זו כל המקרנים יוצרו במשקל של כ- 20 ק"ג, עם עוצמת הארה נמוכה של לא יותר מ- 500 אנסי-לומנס. מקרני CRT אלו היו בעלי 3 תותחי צבע שכל עדשה מקרינה צבע אחד. תמונה ברורה וצבעונית התקבלה רק כאשר כל תותח הקרין צבע אחד בלבד מאחד צבעי היסוד: אדום, ירוק, כחול.

עד עצם היום הזה, המילה ברקו מייצגת את המילה מקרן, תודות לחברה שפיתחה ראשונה מקרנים לקולנוע, מקרנים עסקיים ומקרנים לשוק המוסדי. לכן לא תופתעו אם תשמעו אדם המבקש לרכוש ברקו, כשבעצם הוא מתכוון לרכישת מקרן חדש.

כיום, חברת ברקו מייצרת מקרנים מקצועיים מאוד וגדולים מאוד. משקלם גם עתה סביב 20 ק"ג, אך עוצמת התאורה, הצבעים והטכנולוגיה הרבה יותר טובים מבעבר. מרבית המקרנים המיוצרים ע"י חברת ברקו הינם לבתי קולנוע בהם יש אולמות דיגיטליים ברחבי ארה"ב.


מי עוד צריך מקרן עם 30,000 אנסי לומנס ורזולוציית Hyper Full HD עם 2048*1080 פיקסלים ?

549 צפיות
צור קשר
צור קשר

יש לך שאלה? אנחנו זמינים בטלפון / במייל

03-946-7333

info@activy.co.il

ז'בוטינסקי 168, מגדלי שקל בני ברק

ימים א'-ה' בשעות 08:30-17:00

© כל הזכויות שמורות לאקטיבי בע”מ

קצת עלינו

חברת פרו-אקטיבי מ.ש. בע"מ מתמחה בפתרונות הקרנה, מולטימדיה וקולנוע בייתי למגזר העסקי והפרטי. לחברה למעלה מחמש עשרה שנות ניסיון בתחום פתרונות הקרנה והיא מחזיקה צוות מתקינים מקצועי המספק שירות אינטגרציה והתקנה וכן מענה לקריאות שירות באתרי הלקוחות בכל הארץ.

חברת פרו-אקטיבי מעניקה שירות למגוון רחב של לקוחות מוסדיים ופרטיים ובכלל זה חברת בזק, איגוד ערים - איגודן, חברת המתנס"ים, בתי ספר, עיריות, אוניברסיטאות ומכללות, חברות היי-טק ועוד מספר גדול של לקוחות פרטיים.

  • White YouTube Icon
  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White Google Places Icon
  • White Instagram Icon