• פרו אקטיבי

עמוד נירוסטה למסך טלויזייה - איך לבחור בין כל הדגמים?

עודכן ב: 22 יול 2019עמוד נירוסטה למסך טלוויזיה - הלהיט החדש בסלון או בחדר שינה, מותקן מגובה רצפה או בכלל מותקן מהתקרה, חצי גובה של עמוד או גובה מלא עד התקרה, כל כך הרבה אפשרויות עיצוב נפתחו בפנייך במקום המזנון הכבד הישן של פעם... ולכן הכנתי עבורך 5 טיפים שחייבים לדעת לפני רכישת עמוד נירוסטה:1. האם עמוד נירוסטה מתאים לכל טלוויזיה?

העמוד מתאים להתקנה קבועה בסלון, חדר השינה, חדר טלוויזיה ואפילו בחוץ במרפסת.

כל גדלי הטלוויזיות מ 40 אינץ' עד 100 אינץ' מתאימות להתקנה על עמוד נירוסטה. לרוב, מבקשים מאיתנו להתקין מסכים מגודל 50 אינץ' עד 65 אינץ'. במקרה הזה, העמוד עשוי מ 100% נירוסטה טבעית ברמת גימור גבוהה, מלוטשת ובקוטר צינור 64 מ"מ (שני צול).

בתחתית נמצא הבסיס של העמוד, כ 22 ס"מ קוטר. הבסיס מותקן על הבלטות בחוזקה באמצעות 6-8 ברגים.

ולבסוף מגיעה טבעת יפהפייה מנירוסטה המכסה את הבסיס באופן מושלם, כך שנשאר מראה אחיד, נקי ומבריק לכל החיים...

2. האם המסך על העמוד נירוסטה יכול להסתובב (כמעט) 360 מעלות?

המסך באמת יכול להסתובב כמעט 360 מעלות. למה כמעט, כדי לא למתוח ולהרוס את הכבלים המושחלים דרך העמוד נירוסטה ושמתחברים למסך טלוויזיה מאחור.

האם קיים מנוע חשמלי שיכול לסובב את הטלוויזיה באמצעות שלט ?

כן ועל נרחיב בטיפים הבאים...

3. האם העמוד נירוסטה שלך חזק ויציב?

העמוד עשוי מ 100% נירוסטה מלוטשת, חזקה ויציבה. במקרה של התקנת מסך 75 אינץ' ומעלה, נמליץ על צינור יותר עבה ובסיס יותר גדול.

במקרה כזה, יש להתייעץ עימי טלפונית

4. האם ניתן ללטף אותו?

שואלים אותי כל יום, אם ניתן לבוא לראות אותו אצלנו מותקן בחדר ההדגמה ?

אז התשובה היא - כן

​חובה לגעת בו, ללטף, לצלם ולהראות לאישה, לאדריכלית ולכל בני המשפחה

5. מהו חיפוי אחורי לעמוד נירוסטה?

קיימים שלושה חיפויים לעמוד נירוסטה שכדאי להכיר:

החיפוי ראשון, החיפוי הנפוץ ביותר. חיפוי חלקי המסתיר את אמצע הגב האחורי של המסך. הוא גם האפשרות הזולה ביותר והמתאימה לכל מסך.

השני, חיפוי מלא מנירוסטה לכל גב הטלוויזיה. לרוב אפשרות זו מיותרת ומייקרת משמעותית את עלות העמוד. וחסרון נוסף, יש לשלוח את המסך אלינו למפעל לצורך מדידה מדויקת והתאמת החיפוי לטלוויזיה.

האפשרות השלישית לחיפוי, הוא חיפוי לתנאי חוץ, עמיד בכל תנאי מזג אוויר כולל חום וקור. החיפוי מגיע עם זכוכית עמידה במיוחד, כולל מאווררים למסך לצורך קירור 24/7 ואטימות למסך ברמה הכי גבוהה כדי להגן על המסך גם ממזג אוויר סוער


169 צפיות
צור קשר