• פרו אקטיבי

3 מקרנים מומלצים ברזולוציית HD לקראת משחקי היורו 2016

עודכן ב: 22 יול 2019הקיץ מתקרב. אני כבר מרגיש את עולם המקרנים משתנה לקראת משחקי היורו 2016 ביוני הקרוב. איך אני יודע זאת? יצרניות המקרנים הגדולות בעולם שולחות אלינו דגמי מקרנים חדשים ומפתיעים, עם נתונים מרשימים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

וזה נושא הכתבה. מה חדש במקרנים היכולים להיות מעולים בבית, בגינה או במסעדה ובבתי קפה.

אתחיל דווקא עם נושא הרזולוציה במקרנים. אבקש להבהיר שמקרנים עם רזולוציה של פחות מ Hd ready לא כל כך מעניינים בכתבה זו. בעוד שמקרנים עם רזולוציה של 600*800 פיקסלים ורזולוציה 768*1024 פיקסלים שייכים לעולם המצגות בבתי הספר, מקרנים עם רזולוציה טבעית של 800*1280 פיקסלים יכולים לשמש אותנו גם בבתי ספר ומשרדים אך גם לצפייה בבית, בחצר, בסרטי קולנוע ובמשחקי היורו 2016.


מקרן הראשון המומלץ הינו BenQ MW526

מקרן BenQ MW526 מגיע עם רזולוציה HD ready בתקציב מאוד אטרקטיבי. המקרן מגיע עם 3200 עוצמת הארה המתאים לתנאי אור מלאים בחדר, יחס ניגודיות גבוה המתאים לצפייה בסרטים, סדרות איכות וסצנות לילה חשוכות, עם יחס עלות-תועלת גבוה במיוחד. מקרן BenQ MW526 מגיע בצבע לבן, כך שמתאים להתקנה בסלון ומשקלו מאוד הנמוך, 1.9 ק"ג, יכול להתאים לניידות מבית לבית או בחצר המסעדה בין שידורי משחקי הכדורגל.


מקרן HD השני המומלץ הינו NEC V332W

 דגם מקרן NEC V332W מגיע גם ברזולוציה HD ready ולו עוד שלושה מאפיינים חשובים. המקרן מגיע עם מפרט מאוד תחרותי של 3300 עוצמת הארה המתאים להקרנה גם במקומות מוארים, המקרן מגיע עם 2 כניסות HDMI ודבר נוסף, המקרן מגיע עם יכולת הקרנה מהצד בזכות תיקון טרפס אופקי ואנכי. אין ספק שדגם NEC V332W מפתיע מאוד לטובה מבחינת איכות ועיבוד התמונה ובהחלט הולך להיות שלאגר בקיץ הקרוב ובתקופת משחקי היורו 2016.


מקרן HD השלישי שיפתיע השנה הוא BenQ MW705

דגם מקרן BenQ MW705 עולה מעט יותר בתקציב. הדגם החדש מגיע עם רזולוציה HD ready אך גם עם יותר עוצמת הארה. מקרן BenQ MW705 מתאים להקרנה בתנאי אור יותר חזקים ושעות קצת יותר מוקדמות של הערב בזכות 4000 אנסי-לומנס. המקרן קל מאוד להפעלה ומגיע עם יכולת הקרנה מהצד בזכות תיקון טרפז אופקי ואנכי ובנוסף, ניתן ליהנות איתו מתמונה הרבה יותר אסתטית וישרה גם בהקרנה מהצד, בזכות האפשרות של תיקון פינות. ניתן להשתמש באפשרות של תיקון פינות כאשר לא ניתן למקם את המקרן מול המסך במדויק בזווית של 90 מעלות. כמה לחיצות בשלט וכל תמונה טרפזית מתיישרת והופכת לריבועית מושלמת. דגם BenQ MW705 חסכוני בשעות עבודה והוא המקרן עם ה 4000 עוצמת הארה האטרקטיבי ביותר היום בשוק.

42 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מהו ברקו ?

ברקו (BARCO) הינה יצרנית גדולה מאוד למקרנים דיגטאליים מקצועיים במיוחד. ניתן לומר שחברת ברקו הינה חלוצה בתחום המקרנים וכיום הינה המובילה בייצור מקרני High End לקולנוע איכותי אמיתי. חברת ברקו התפרסמה בז

צור קשר