• פרו אקטיבי

חלון ראווה אינטראקטיבי

עודכן ב: 29 יול 2019


חלון ראווה אינטראקטיבי

מהו חלון ראווה אינטראקטיבי ?

מה דעתכם על חלון ראווה שמביא לקוחות, חלון ראווה שמייצר לידים איכותיים במיוחד, עם שמות, טלפונים ומיילים של לקוחות פוטנציאליים ?

חלון הראווה יכול להיות שלט פרסום ומקדם מכירות הטוב ביותר, מעבר לשעות הפעילות, כשהחנות סגורה. כיום, בידינו טכנולוגיה להפעלת שילוט דיגיטלי, עם אוטומציה מלאה, להקרנה אינטראקטיבית על חלון הראווה. ניתן להקרין תמונות, סרטונים ואף ברושור דיגיטלי על גבי מסך ענק, גם בתנאי אור של קניון או חנות רחוב. בנוסף, ניתן להתקדם צעד אחד קדימה ולהתקין מסך מדבקה מולטי טאצ' ההופך כל חלון ראווה לצג מגע ענק בגודל 77 אינץ'. ופה הדבר מתחיל להיות חדשני ומעניין...


נציג מכירות על חלון ראווה 24 שעות ביממה

חלון ראווה אינטראקטיבי זו שיטת שיווק ייחודית, הגורמת למשיכת עניין רב ותשומת לב מהעוברים והשבים סמוך לחנות, ואף מהעוברים והשבים מעברו השני של הכביש. בהקרנה על חלון ראווה אינטראקטיבי, מקרינים באמצעות אפליקציה, אשר נבנתה במיוחד לצורכי החנות ואופי הלקוחות. האפליקציה יכולה להיות קבלת קופון או הנחה ברכישה רק בתום השתתפות במשחק אינטראקטיבי, בשעשועון או שאלון אשר המשתתף ביצע בהצלחה. האינטראקציה של הקהל עם המסך המגע הענק על חלון הראווה מייצרת "באז", הנאה ועניין בחנות ובמוצרים הנמצאים בה.


מה מרוויח הלקוח ?

הלקוח מרוויח הנאה, קופון ו/או הנחה. הלקוח מרוויח לשתף את החברים בחווייה שעבר ואשר שיחק ונהנה מהחלון הראווה האינטראקטיבי.


מה מרוויחה החנות ?

החנות מרוויחה פרסום ממוקד ומושכת אליה לקוחות מתעניינים רבים. החנות מרוויחה תקשורת אישית, פרטים אישיים ומייל של לקוחות פוטנציאלים רבים, אשר עוברים סמוך לחנות ומתעניינים במוצריה. החנות מרוויחה לידים איכותיים מדי יום ומדי שעה ואין ספק שזו שיטת פרסום חדשה ומדליקה.


ממה מורכבת מערכת החלון ראווה אינטראקטיבי ?

  1. המערכת מורכבת ממסך מדבקה נגיעה המודבק על חלון הראווה בצידו הפנימי. המדבקה קיימת ב- 3 צבעים.

  2. מקרן איכותי HDMI עם עוצמת הארה גבוהה המתאימה לתנאי אור

  3. חיבור רשת מהמקרן עד לראוטר בחנות לצורך שליטה ובקרה מרחוק ואוטומציה מלאה

  4. מחשב להקרנת הסרטון או הרצת האפליקציה

חלון ראווה אינטראקטיבי יכול להיות הייחודיות שחיפשתם לפנות לקהל צעיר, דיגיטלי ושמחפש את החלון ראווה הכי חדשני והכי מזמין שניתן למצוא. המערכת מציעה גישה ישירה לקטלוג עדכני של החנות, עם יכולת דפדוף בין הדפים הרבים בשילוב סרטונים, תמונות ושלל אפשרויות משחקים.

102 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מהו ברקו ?

ברקו (BARCO) הינה יצרנית גדולה מאוד למקרנים דיגטאליים מקצועיים במיוחד. ניתן לומר שחברת ברקו הינה חלוצה בתחום המקרנים וכיום הינה המובילה בייצור מקרני High End לקולנוע איכותי אמיתי. חברת ברקו התפרסמה בז

צור קשר
צור קשר

יש לך שאלה? אנחנו זמינים בטלפון / במייל

03-946-7333

info@activy.co.il

ז'בוטינסקי 168, מגדלי שקל בני ברק

ימים א'-ה' בשעות 08:30-17:00

© כל הזכויות שמורות לאקטיבי בע”מ

קצת עלינו

חברת פרו-אקטיבי מ.ש. בע"מ מתמחה בפתרונות הקרנה, מולטימדיה וקולנוע בייתי למגזר העסקי והפרטי. לחברה למעלה מחמש עשרה שנות ניסיון בתחום פתרונות הקרנה והיא מחזיקה צוות מתקינים מקצועי המספק שירות אינטגרציה והתקנה וכן מענה לקריאות שירות באתרי הלקוחות בכל הארץ.

חברת פרו-אקטיבי מעניקה שירות למגוון רחב של לקוחות מוסדיים ופרטיים ובכלל זה חברת בזק, איגוד ערים - איגודן, חברת המתנס"ים, בתי ספר, עיריות, אוניברסיטאות ומכללות, חברות היי-טק ועוד מספר גדול של לקוחות פרטיים.

  • White YouTube Icon
  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White Google Places Icon
  • White Instagram Icon