• פרו אקטיבי

המלצה על מקרן קולנוע ביתי | מקרן Full HD | מקרן אלחוטי EPSON TW5350

עודכן ב: 22 יול 2019מי אתה מקרן EPSON TW5350?

חברת EPSON ממשיכה להפתיע עם מקרן Full HD אלחוטי. אבל לא דגם כזה שעולה 10,000 ש"ח אלא הרבה פחות.  EPSON TW5350 עונה בדיוק על הצרכים של כל מי שמחפש מקרן קולנוע ביתי בטכנולוגיית LCD המובילה בעולם...


מהן היתרונות במקרן EPSON TW5350?

למקרני LCD הצבעים העשירים והמדויקים ביותר מכל טכנולוגיה אחרת. צבעים עשירים כמו בטלוויזיה בסלון, שגם היא בטכנולוגיית LCD. אין ספק שהדשא ירוק יותר במקרן EPSON TW5350 בטכנולוגיית LCD מאשר המתחרים Optoma, Vivitek, Ricoh, ViewSonic, בטכנולוגיה המתחרה.

למקרן EPSON TW5350 עוד יתרון וזה בחדות. גם אם נשים לידו, אצלי בחדר ההדגמה, מקרן Full HD של חברה מתחרה, נמצא כי לדגם EPSON TW5350 יש יותר חדות ויותר עומק תמונה. פשוט קסם שכזה... או יותר נכון, שיטת עיבוד תמונה שמדגישה את הצבעים ואת הניגודיות הרבה יותר מכל מקרן מתחרה אחר.

מקרן EPSON TW5350 הוא גם מקרן אלחוטי - ניתן לחבר אותו ל Wifi בבית ולצפות ביו-טיוב, בסרטים, סדרות, אינטרנט ותמונות בפשטות ובקלות. כולל שליטה מרחוק על המקרן בכיבוי והדלקה, גם אם הכלב אכל לך את השלט :-) זהו המקרן הראשון של EPSON והמקרן הראשון מכל המתחרים, שמציג יכולות אלחוטיות כאלו עם תג מחיר מאוד שפוי.

מקרן EPSON TW5350 גם יודע להקרין מהצד!  זאת אומרת שניתן להקרין מהצד, והמקרן יתקן את התמונה האלכסונית בפשטות ובמהירות. מאפיין שקיים בכל מקרני EPSON אבל לא נמצא אצל המתחרים.

והאחריות... אוי כמה אני אוהב אחריות מורחבת...

מקרן EPSON TW5350 מגיע עם 4 שנות אחריות על המקרן ו- 3 שנים אחריות על הנורה. הכל כדי לתת לך ביטחון באיכות ובמוצר לאורך שנים...

לסיכום

עם תג מחיר של הרבה פחות מ 10,000 ש"ח, אין ספק שזהו מקרן LCD הטוב ביותר בקטגוריה לקולנוע ביתי. כי יש כאלו שדורשים את האיכות והצבעים של מקרני אפסון בטכנולוגיית LCD, שאין במקרני DLP של הטכנולוגיה המתחרה. ודגם EPSON TW5350 נכנס במשפצת הזו בדיוק - מקרן קולנוע ביתי LCD עם איכות צבעים שטרם נראתה כמותה ובמחיר עממי. יש לזכור ששתי הטכנולוגיות במקרנים DLP vs LCD נלחמות זו בזו , ואם נעזוב לרגע את נושא המחיר הנמוך שמקרני DLP כל כך גאים בו, אז דגם EPSON TW5350 עולה בכמה מונים על רוב דגמי ה DLP שאני מכיר. 

196 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
צור קשר