• פרו אקטיבי

סקירה וחוות דעת למקרן דגם EPSON EB-S18

עודכן ב: 29 יול 2019


EPSON EB-S18
EPSON EB-S18

למה דווקא מקרן EPSON ?

חברת EPSON הינה יצרנית גדולה בתחום המקרנים והיא החברה המובילה במספר מכירות המקרנים בארץ ובעולם יחד עם שלושת החברות: BenQ, Hitachi ו- Optoma.

חברת EPSON הינה גם יצרנית מובילה בעולם בייצור פאנלי LCD  איכותיים ואמינים, המותקנים במקרנים גם של חברות מתחרות, כגון: Hitachi, ViewSonic, Mitsubishi, Sanyo, Panasonic ועוד.

חברת EPSON רכשה לפני כ- 3 שנים מפעל ענק לנורות בפיליפינים כך שניתן למצוא היום נורות אמינות ובמחיר מוזל לכל מקרני EPSON.

חברת EPSON מקדמת שיטת חישוב חדשה לעוצמת הארה, מקדמת את הפאנלים החדשים מסדרת D7 ו- D9 אותם ניתן למצוא במקרני ה High-End של החברה והייתה הראשונה להציג מקרנים עם יחס ניגודיות מטורף של 1:600,000 !


מה חדש ב- EPSON EB-S18 ?

מקרן EPSON EB-S18 הולך להיות הלהיט של מונדיאל 2014 בתחום המקרנים. המקרן הינו מקרן חזק במיוחד, עם עוצמת הארה גבוהה של 3000 אנסי-לומנס, המתאים להקרנה גם בתנאי אור מלאים. למקרן יחס ניגודיות גבוה מאוד, הפותח פער בינו לבין המתחרים ומציג נתון מרשים של יחס ניגודיות 1:10,000. זה אומר שהמקרן נראה מדהים גם בהקרנת סרטים וגם בהקרנת משחקי כדורגל. למקרן כניסת HDMI, התומכת בשידורים באיכות Full HD וכניסה לדיסק-און-קי, אשר בזכותה ניתן להקרין תמונות ללא צורך בחיבור מחשב.

עד כאן הכל נשמע מוכר. אך במקרן החדש EPSON EB-S18 הוסיפו עוד כמה מאפיינים חדשים: הראשון, המקרן יכול להתחבר אלחוטית לכל מחשב, טאבלט או סמארטפון. מקרן EPSON EB-S18 הינו הזול ביותר בקטגוריה המציג יכולת מרשימה זו. מאפיין שני זו היכולת להקרנה גם מהצד בזכות תיקון טרפז אופקי. מקרן EPSON EB-S18 הינו הזול ביותר בקטגוריה המציג יכולת מדהימה זו, המשמשת את המרצים או את אלו המניידים את המקרן ממקום למקום. המקרן נוח מאוד להתקנה מהירה, בזכות רגלית קדמית ושתי רגליים אחוריות. למקצוענים בינינו, ניתן להיכנס לתפריט ולתקן עיוות פינות, כך שהתמונה תמיד תוקרן באופן ישר ואסתטי.


מה בחבילה ?

מקרן EPSON EB-S18 שוקל 2.3 ק"ג והינו קטן יותר מגודלו של דף A4. המקרן מגיע עם תיק נשיאה, שלט מלא, כבל מחשב וכבל חשמל. במידה ומעוניינים ביכולת אלחוטית, יש לרכוש בתוספת מחיר דונגל אלחוטי והאפליקציה כבר נמצאת חינם ב AppStore או ב- Google Play. המקרן עבר "גיור" והינו היחיד מבין כל המתחרים שהתפריט מתורגם במלואו גם לעברית. כמו כן, באריזה קיים דיסק הסבר תפעול טכני בשפות רבות כולל עברית, למרות שבסופו של דבר, נדיר שמישהו מעלעל בהסבר טכני ובאמת קורא אותו במלואו.


סיכום

מקרן EPSON EB-S18 נותן תמורה מצוינת למחירו ויכול לשמש פאבים, מסעדות, מרצים, בתי ספר ומכללות אך גם לבית או לחצר, לבעלי תקציב לא מופרע. המקרן מציג יכולות מרשימות מבחינת צבעים, ניגודיות ועוצמת הארה, והינו המקרן עם הגימור הגבוה ביותר מכל המתחרים בזכות החיבור האלחוטי, הקרנה מסמארטפון או טאבלט ויכולת הקרנה מהצד. עשיתי לייק !

11 צפיות