• פרו אקטיבי

מקרן מומלץ Full HD דגם BenQ W1110 | חוות דעת | המלצהחברת BenQ ממשיכים במסורת של מקרני Full HD עם נתונים מרשימים ותג מחיר אטרקטיבי במיוחד. וכזה הוא דגם BenQ W1110.

מקרן דגם BenQ W1110 הינו המחליף למקרן האגדי, דגם BenQ W1070, שאני אישית קראתי לו - 'המקרן עם התמונה הטובה ביותר שראיתי לקולנוע ביתי לשנת 2015 עד 10,000 ש"ח'. דגם BenQ W1110 עונה בדיוק לנתון הזה השנה ובתקציב מאוד אטרקטיבי. 


למה מקרן קולנוע ביתי ?

אני בהחלט מודע לזה שמחירי מסכי הטלויזיות 75 אינץ' צונחים מתחת ל 20,000 ש"ח, אבל עם כל הכבוד לטלויזיות, כשאני רוצה להנות מחוויית קולנוע ביתי עם המשפחה או לראות את מסי בגודל טבעי, רק מקרן קולנוע ביתי יכול לתת תמונה מרשימה בגודל 120 אינץ' בסלון! זאת אומרת שמקרן עדיין לא איבד את היתרון הבולט שלו. תמונה הרבה יותר גדולה ומחיר הרבה יותר אטרקטיבי פר אינץ'. 


מה התחדש ב BenQ W1110?

על פי הנתונים היבשים, דגם BenQ W1110 מגיע עם יותר עוצמת הארה ויותר יחס ניגודיות. השיפור בעוצמת ההארה הגיע כדי לגרום לנו ליהנות בצפייה עם המקרן בחדרים מוארים, ללא צורך בהחשכה, והשיפור ביחס הניגודיות הוא כדי שנוכל ליהנות מתמונה עמוקה וטבעית יותר, יחסית לדגמי העבר משנים קודמות. אך חברת BenQ לא עצרו רק בשיפורים אלו.

מקרן BenQ W1110 מציג יכולות מרשימות בכל הנוגע לצבעים ומנגנון החלקת התמונה. מבחינת צבעים, עד לתקופה זו, מקרני DLP הגיעו עם גלגל 6 צבעים המשלב את ששת הצבעים (סיגמנטים): כחול-אדום-ירוק-צהוב-תכלת-ולבן. כלומר, טכנולוגיה של 3 סיגמנטים של צבעי היסוד, יחד עם 3 סיגמנטים של הצבעים המשלימים. לרוב, הגלגל צבעים הנ"ל מסתובב במהירות 5400 סיבובים בדקה. מהירות הגלגל מספיקה בהחלט למנוע לחלוטין אפקט של קשת צבעים אשר צופים טענו שראו בדגמי העבר של מקרנים בטכנולוגיית DLP.


מקרן BenQ W1110 מונע לחלוטין אפקט של קשת צבעים ומפתיע בטכנולוגיה חדשה טרם ראינו כמוה. המקרן מגיע עם גלגל 6 צבעים מיוחד: הגלגל צבעים מגיע עם 6 סיגמנטים בסדר הבא: כחול-אדום-ירוק-כחול-אדום-ירוק במהירות 10,400 סיבובים בדקה! שזה אומר, שבזכות דגם  BenQ W1110 נוכל ליהנות מצבעים הרבה יותר נכונים ומדויקים מכל מקרן מתחרה. ללא מריחות וללא 'רעשים'.

מאפיינים נוספים ל BenQ W1110: למקרן 2 כניסות HDMI, עדשה היכולה לזוז מעלה ומטה ללא הזזת המקרן לשם נוחות בעת התקנה על מדף, עדשה רחבה בזכותה ניתן לקבל תמונה גדולה גם ממרחק קצר, עוצמת הארה גבוהה של 2200 אנסי-לומנס המתאימה לחדרים מוארים ללא צורך בהחשכה, יכולת הקרנה אלחוטית באיכות Full HD בתוספת יחידה חיצונית מדגם WDP02 ולסיום - נורה חסכונית עד 6000 שעות שימוש.


לסיכום

מקרן BenQ W1110 הינו מקרן קולנוע ביתי אשר החליף את BenQ W1070 בן ה-3 שנים. המקרן מהסדרה החדשה והמפתיעה מגיע עם תפריט התחלה חדש קל ומהנה מיד עם הדלקתו. למקרן יש יכולות מרשימות מבחינת עיבוד תמונה, צבעים מדוייקים ומנגנון החלקת תמונה במיוחד בסרטים וסצינות לילה חשוכות ומהירות. אני צופה שדגם BenQ W1110 ימשיך את קודמו ויהפוך לשלאגר בהרבה בתים בעיקר לקראת משחקי היורו 2016 המתחילים בחודש יוני הקרוב.

42 צפיות
צור קשר
צור קשר

יש לך שאלה? אנחנו זמינים בטלפון / במייל

03-946-7333

info@activy.co.il

ז'בוטינסקי 168, מגדלי שקל בני ברק

ימים א'-ה' בשעות 08:30-17:00

© כל הזכויות שמורות לאקטיבי בע”מ

קצת עלינו

חברת פרו-אקטיבי מ.ש. בע"מ מתמחה בפתרונות הקרנה, מולטימדיה וקולנוע בייתי למגזר העסקי והפרטי. לחברה למעלה מחמש עשרה שנות ניסיון בתחום פתרונות הקרנה והיא מחזיקה צוות מתקינים מקצועי המספק שירות אינטגרציה והתקנה וכן מענה לקריאות שירות באתרי הלקוחות בכל הארץ.

חברת פרו-אקטיבי מעניקה שירות למגוון רחב של לקוחות מוסדיים ופרטיים ובכלל זה חברת בזק, איגוד ערים - איגודן, חברת המתנס"ים, בתי ספר, עיריות, אוניברסיטאות ומכללות, חברות היי-טק ועוד מספר גדול של לקוחות פרטיים.

  • White YouTube Icon
  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White Google Places Icon
  • White Instagram Icon