שאלות ותשובות

אז למה מקרן?

גודל המסך


מדוע לצפות במסך בגודל 42 אינץ' כאשר אפשר באותו מחיר לצפות במסך בגודל של 100 אינץ'? קיימים כיום מספר דגמי מקרנים עם טכנולוגית HDD במחירים נמוכים הרבה יותר ממחיר טלוויזיה, כך שהחיסכון הכלכלי הוא ברור והתמורה גבוהה הרבה יותר. הידעתם? מחיר טלוויזיה בעלת גודל מסך של 103 אינץ' הינו מעל 80,000 ₪ בעוד שמחיר מקרן HD בעל תמונה בגודל 120 אינץ' יעלה פחות מ- 5000 ₪ כולל מתקן תלייה ומסך !
חווית קולנוע אצלך בסלון


ברגע שתתרגלו לצפייה במקרן, לא תוכלו להחליפו בטלוויזיה. התמונה במקרן מרשימה יותר, טבעית יותר ומעניקה לצופים חוויה קולנועית. מעבר לכך, מקרן מעניק חוויה המדמה אולם קולנוע אמיתי, צפייה בסרטים, סדרות ומשחקי כדורגל כמו שמעולם לא הכרתם.
מסי ורונאלדו מעולם לא היו נראו אמיתיים כל כך!
אז באיזה גודל הקרנה תרצו הפעם לצפות במונדיאל הקרוב?
מספר רב של צופים


עם כל מקרן ניתן לצפות בגודל תמונה של 50 עד 300 אינץ'. בניגוד לטלוויזיה, גם אלו אשר יושבים ממרחק רב מהמסך יכולים ליהנות מהצפייה. גם הצופה ה- 1000 במספר באולם או בכיתה, אשר נמצא במרחק 20 מטרים מהמסך, יוכל לראות את התמונה בבירור ובאיכות מצויינת, מה שלא יכול לקרות עם מסך LED הכי חדיש אשר גודלו בדר"כ לא יותר מ- 70 אינץ'. חדר הדגמה בחברת אקטיבי למקרנים וקולנוע ביתי עם 120 אינץ'

מדריך – איך בוחרים מקרן?

אופן השימוש


האם אתם צריכים מקרן איתו תוכלו לראות סרטים על הקיר בסלון? או שאולי אתם צריכים מקרן אשר ישמש אתכם להעברת מצגות? מקרן לאירוע קטן או מקרן למספר רב של צופים ? אופן השימוש הינו כלל חשוב ביותר בבחירת מקרן. שכן לכל שימוש, קיים מקרן ייעודי . אנו ממליצים להתייעץ עם המומחים באקטיבי על מנת לבחור את המקרן המתאים עבורכם.
מרחק ההקרנה


במרוצת השנים נוספו טכנולוגיות חדשות במקרנים ועתה קיימים מקרנים עם עדשות שונות המובנות במכשיר: עדשות רחבות ועדשות צרות, מקרנים עם 10 אחוז זום ומקרנים עם עד 100 אחוז זום, מקרנים המשמשים להקרנה קרובה ומקרנים המשמשים להקרנה רחוקה ובחללים גדולים במיוחד. מקרן ביתי יכול להיות מצויין לצפייה במרחק של 5 מטרים ויותר מהמסך ואילו מקרן משרדי/עסקי מאפשר צפייה גם במרחק של 10 מטרים ומעלה. כדאי להתייעץ מה טוב עבורכם כדי שלא יקרה מקרה בו תבחרו דגם מקרן אשר התמונה תיהיה גדולה מדי ותחרוג מגבולות המסך.
בהירות או עוצמת הארה


בהירות מקרן מודדים ב- ANSI-Lumens. אנסי-לומנס הינו תקן אמריקאי אשר מודדים באמצעותו עוצמת אור היוצאת ממקור כלשהו. ככל שהתמונה מהמקרן בהירה יותר כך היא אפקטיבית יותר בחדרים ותנאי אור מלאים. ככל שהתמונה נמתחת על מסך גדול יותר, כך חשוב להשתמש במקרן חזק יותר עם עוצמת הארה גבוהה יותר. הסטנדרט המקובל לשימוש משרדי, הרצאות, ושימוש ביתי הינו 2500-3000 עוצמת הארה. לקולנוע ביתי מספיקים מקרנים גם עד 2500 אנסי-לומנס.

צור קשר

יש לך שאלה? אנחנו זמינים בטלפון / במייל

03-946-7333

info@activy.co.il

ז'בוטינסקי 168, מגדלי שקל בני ברק

ימים א'-ה' בשעות 08:30-17:00

© כל הזכויות שמורות לאקטיבי בע”מ

קצת עלינו

חברת פרו-אקטיבי מ.ש. בע"מ מתמחה בפתרונות הקרנה, מולטימדיה וקולנוע בייתי למגזר העסקי והפרטי. לחברה למעלה מחמש עשרה שנות ניסיון בתחום פתרונות הקרנה והיא מחזיקה צוות מתקינים מקצועי המספק שירות אינטגרציה והתקנה וכן מענה לקריאות שירות באתרי הלקוחות בכל הארץ.

חברת פרו-אקטיבי מעניקה שירות למגוון רחב של לקוחות מוסדיים ופרטיים ובכלל זה חברת בזק, איגוד ערים - איגודן, חברת המתנס"ים, בתי ספר, עיריות, אוניברסיטאות ומכללות, חברות היי-טק ועוד מספר גדול של לקוחות פרטיים.

  • White YouTube Icon
  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White Google Places Icon
  • White Instagram Icon